Praca

Oferta pracy :
Monter rozdzielnic nn / elektromonter

Miejsce pracy : Konstantynów Łódzki

Zadania:

  • Montaż rozdzielnic Nn na podstawie otrzymanego schematu
  • Projektowanie rozdzielnic - dobór aparatury oraz obudowy na podstawie otrzymanej dokumentacji
  • Prowadzenie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym itp.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej sie firmie z branży elektrotechnicznej
  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w młodym zespole
  • Mozliwość rozwoju zawodowego - szkolenia
  • Stabilność zatrudnienia

Oferta pracy/staż :
Pomocnik elektromontera rozdzielnic nn

Zadania:

  • Pomoc przy montażu rodzielnic Nn
  • Przyjmowanie towaru na magazyn / dbanie o podstawowe zaopatrzenie magazynu
  • Przygotowanie materiałów do prefabrykacji

Wymagania:

  • Znajomośc podstaw z branży Elektrotechnicznej mile widziana
  • Sumienność
  • Chęć nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • Umowę o pracę / staż
  • Mozliwość rozwoju zawodowego / przyuczenie do zawodu - szkolenia

Kontakt pod nr. tel 665-319-012

Do zgłoszenia proszę załączyć klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Alkam Elektro s.c z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Alkam Elektro s.c. ul. Łabentowicza 10, 95-050 Konstantynów Łódzki. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub popraw